Виклик № 3 – Відкрита категорія для сприяння фінансовій інклюзивності

В центрі уваги цього виклику будуть програми, які підтримують більш широкі цілі фінансової інклюзивності, у тому числі інструменти для порівняння фінансових послуг, рейтинги, платежі, кредитування малого бізнесу та заощадження.

В рамках цього виклику розробляється програма, яка надає поради щодо фінансових продуктів та послуг, які допомагають з управлінням особистими фінансами, у тому числі заощадженнями, запозиченнями та інвестиціями, або інше подібне рішення. Таке рішення також могло б допомогти людям зрозуміти, як користуватися різноманітними послугами (перекази з картки на картку, електронні платежі, платіжні термінали тощо), і допомогти учасникам ринку ознайомлювати споживачів з інструментами та продуктами. Це може включати надання кращих варіантів для пенсіонерів та внутрішньо переміщених осіб щодо розширення доступу до фінансових послуг. Інші приклади можуть включати інструментарій для порівняння кредитів, який дозволяє клієнтам порівнювати та оцінювати постачальників фінансових послуг, або інструментарій, що надає клієнтам можливість шукати найкращі фінансові послуги у певному населеному пункті. Інші інструменти можуть передбачати допомогу людям з формуванням їхніх власних комплексних кредитних оцінок. Інструментарій для страхових послуг або варіантів переказу коштів також може бути рішенням, що належить до цій категорії. Взагалі рішення/програма має бути здатним надавати поради щодо переходу від готівкових на безготівкові операції у більшості поширених життєвих ситуацій/потреб, які виникають у громадяни України.

  • В цілях проведення цього виклику рішення/програма може зосередитись на різноманітних постачальниках фінансових та платіжних послуг, але рішення повинні бути сумісними та відкритими для використання різними постачальниками послуг, а не такими, що пристосовані лише для одного чи двох учасників фінансового ринку.
  • Інформаційні матеріали можна завантажити нижче

Матеріали для Виклику №3 – Відкрита категорія для сприяння фінансовій інклюзивності

    1. Законодавство та інформація від регуляторів:
    2. Дослідження ринку/брошури:
    3. Додаткова інформація: