Юлія Вітка, заступник керівника проекту USAID «Трансформація фінансового сектору», розповіла журналісту «Укрінформ» про конкурс FinTech Challenge, який було оголошено 1 березня.

5 березня 2018 року Юлія Вітка, заступник керівника проекту USAID «Трансформація фінансового сектору», розповіла журналісту «Укрінформ» про конкурс FinTech Challenge, який було оголошено 1 березня. У рамках цього конкурсу з призовим фондом в 1,5 мільйони гривень вітчизняні стартапи матимуть змогу розробити продукт, який покращить фінансову грамотність українців.
«Ми прагнемо до того, щоб населення України мало змогу більше користуватися фінансовими послугами, щоб ці послуги були якісними, а взаємодія між суб’єктами фінансового ринку була більш простою, зрозумілою та ефективною. В результаті, щоб люди були задоволеними і мали змогу повернутися до установи, що надавала ці послуги», – підкреслила Юлія Вітка.
Планується, що презентація фіналістів FinTech Challenge відбудеться 26 квітня 2018 року, а урочиста церемонія нагородження переможців відбудеться 27 квітня 2018 року.

https://www.ukrinform.ua/rubric-economy/2415091-u-kievi-prezentuvali-konkurs-dla-startapiv-fintech-challenge.html

Переможці нашого конкурсу стартапів навчать українців фінансової грамотності

4 березня 2018 року. Громадське Радіо, програма «Ранкова хвиля».
Переможці нашого конкурсу стартапів навчать українців фінансової грамотності, – Юлія Вітка.
У студії Громадського радіо заступниця керівника проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» Юлія Вітка розповіла про конкурс стартапів FinTech Challenge
https://hromadskeradio.org/programs/rankova-hvylya/my-ogolosyly-cey-konkurs-startapiv-shchob-navchyty-ukrayinciv-finansovoyi-gramotnosti-yuliya-vitka